YÜKSELEN DEĞERİN YENİ YILDIZI


KAYIM REZİDANS DRAGOS

Şehrimizin yükselen değeri Maltepe’de, dinamizm ve huzurun bütünleştiği, doğanın ve deniz manzarasının muhteşem bütünlüğünün harmanlandığı 41. projemiz Kayım Rezidans Dragos sizi bekliyor!

İstanbul Anadolu Yakamız’ın nezih ve yaşam kalitesi en yüksek bölgesinde, hayallerinizin ötesinde, beklentilerinizin çok üzerinde bir yaşam standardı sunuyoruz. Nitelikli bir yaşama adım atmanız için Kayım Rezidans Dragos Projesi özenle ve sadece sizin için tasarlandı.

Kayım Rezidans Dragos Projesi, İstanbul’un her köşesine rahatlıkla ulaşabileceğiniz metro hattının hemen yanında, E5, sahil yolu gibi alternatif ulaşım ağları ile yatırım değeri her geçen gün hızla artan Maltepe Bölgesi’nde yer alıyor. Aynı zamanda alış veriş merkezleri, hastane, okul ve kamu binalarına yakınlığı ile de sizi cazip bir yaşama davet ediyor.

Asrımızın Kalite ve Sağlamlıkta Mihenk Taşı


KAYIM YAPI!

35 yıllık deneyimi ve sağlam yapıların mimarı ile sektörde adı kalite ile anılan, 5 bin kişinin üzerinde yaşam alanı sunan KAYIM YAPI, yanı sıra 400 Milyon TL üzerinde iş bitirme, kamu yatırımı gibi çeşitli projelere imza atmış ve atmaya da devam etmektedir.
Kayım Rezidans Dragos Projesi, tüm zamanların estetik, mimari, yaşanılabilirlik, güvenlik ve ticari yatırım olanakları kriterlerini tek bünyede bir araya getirdiğimiz ve size sunduğumuz ayrıcalık ve konfor olanaklarını da kapsayan ender yapıların başında yer alır.

Her zaman ve her şartta daha iyi ve sağlam yaşam alanları sunmanın güvencesi ve gururuyla !… GELECEK, HEPİMİZİN!

Saygılarımızla….

KAYIM YAPI