26
Oca

Maltepe’de Yatırımlık İnşaat Projeleri

Maltepe’de Yatırımlık İnşaat Projeleri

İnsanın temel ihtiyaçlarından biri barınma ihtiyacıdır. Kendi evi olan biri kendini daha güvende hissetmektedir. Dolayısıyla iş yaşamına başladıktan sonra yapılan ilk planlardan biri ev sahibi olma üzerinedir. Özellikle İstanbul gibi büyük şehirlerde hızla akıp giden şehir yaşamı insanlarda stres kaynağı olmaktadır. Kabalık, hızla artan nüfusun etkisiyle kendinize ait özel bir alan bulmak oldukça zorlaşmıştır. Bunun yanında insanın kendini huzurlu hissedeceği en özel alanı tabii ki evidir. Şehrin stresli tarafından kaçıp sığınabileceğiniz yerlerin başında dolayısıyla evler gelmektedir. Nasıl bir yaşam alanı istediğiniz, evinizi nasıl dekore edeceğiniz sizin tarz ve kişisel zevkinize göre değişecektir.

İstanbul söz konusu olduğunda sahip olduğu tüm doğal güzellik ve tarihi dokusuna rağmen insanın aklına kabalık, stres ve trafik gelmektedir. Ancak İstanbul’da da bu dertlerden uzakta hayat sürebileceğiniz yerler var tabii ki. Anadolu Yakası’nın en nezih yerlerinden biri olan Maltepe’ye ne dersiniz. Maltepe yatırımlık lüks daire projeleriyle ön plana çıkmaktadır. Mega kent İstanbul’da son yıllarda alıp başını giden bir kentsel dönüşüm furyasından söz etmek mümkündür. Kafamızı nereye çevirsek kentsel dönüşümün izlerini görmekteyiz. Bunun sebeplerinden biri kentsel çarpık yapılaşması olduğu gibi, diğer bir nedeni de alt ve üst yapının yetersiz kalmasıdır. Tabii eskiden binaların doğal afetlerde dayanamayacak olmaları da bir başka. Zira İstanbul potansiyel bir deprem bölgesidir.

Dolayısıyla insanlar ev alırken güvenli hissettirdiği için yeni projelere yönelmektedirler. Maltepe yeni inşaat projeleri de bu anlamda öne plana çıkmaktadır. Tabii Maltepe dendi mi bu ilçenin gözde yerlerinden biri olan Dragos ilk olarak aklımıza düşmektedir. Dragos semti tepeden görmesi, sahile yakınlığı ve göz alıcı manzarasıyla bir cazibe merkezi haline gelmiştir. Dolayısıyla Dragos’ta gerçekleştirilen projelere göz atmak faydalı olacaktır. Kayım Rezidans Dragos projesi hayalinizi kurduğunuz yaşam alanını size sunma konusunda oldukça iddialı. Mutluluk, huzur verici, dingin ve kaliteli bir yaşam alanında keyifli bir hayat sürmek herkesin isteğidir. Bunun için ev sahibi olmak konusunda doğru adımlar atmak her şeyden önemlidir.

daha fazlası için : http://www.kayimrezidans.com